Služby

 

Internetové služby

  • Připojení k internetu

Připojení k internetuNabízíme úplné připojení k internetu optickou nebo bezdrátovou technologií. Je-li u Vašeho domu připojka pro optickou síť, můžete plně využívat služeb internetu stejně jako u Vás doma. Pro zjištění, zda je u Vašeho pozemku optická přípojka, nás neváhejte kontaktovat.
  • Připojení vzdáleného dohledu domu

Pro připojení vašeho systému domu k internetu nabízíme speciální tarif za 100,-Kč/měsíc, který Vám umožní sledovat stav Vašeho domu vzdáleně po celý rok.
  • VoIP (voice over internet protocol)

Potřebujete telefonní linku na recepci nebo pro personál? Máme pro Vás řešení v podobě telefonní linky po přípojce internetu. 

  •  Wifi HotSpot

Dodáme vašemu domu bezdrátové připojení pro všechny účastníky.

Bezpečnostní systémy

  • EZS (elektronické zabezpečovací systémy)

Instalujeme systémy od předních výrobců bezpečnostních systémů (Paradox, Jablotorn, Microtech, Texecom atd.) Na všechny systémy máme certifikované skolení a dlouholetou praxi s návrhem a instalací systémů. Součástí zabezpečovacího systému může být také přístupový systém do objektu (kartou, čipem, "na prst") Všechny systémy je možné propojit se systémem inteligentního řízení a na PCO (pult centrální ochranny)

  • EPS (elektronické požární systémy)

Úspěšně navrhujeme a instalujeme certifikované požární systémy, pokud požární zpráva objektu požaduje elektronické zabezpečení a to včetně připojení na pult HZS. 

  • CCTV (kamerové systémy)

Kamerové systémyZrealizujeme i návrhy jednotlivých nebo propojených kamerových systémů i z několika budov najednou do jedné aplikace. Montujeme systémy založené na IP technologiích, tedy s přenosem ve vysokém rozlišení a to i v noci s IR přísvitem. Vše z kamer můžete pohodlně sledovat doma na svém PC nebo na Vašem chytrém mobilním telefonu.

 

Automatizace - inteligentní dům

  • Vytápění

Řízení vytápění jednotlivých prostor, pokojů či apartmánů na požadovanou teplotu. V kombinaci s ovládaným boilerem na ohřev teplé vody získáte dokonalý přehled. Vzdáleně lze také teplotu upravit nebo přepnout na útlumovou, pokud prostor nebude obsazen.

  • Osvětlení

Je možné systém nastavit tak, aby automaticky po soumraku rozsvítil některá venkovní světla a v určitou dobu je zhasnul. V případě útlumu celé budovy je možné centrálně zhasnout všechna světla.

  • Spotřeba a stav energii (smartmetering)

smartmeeteringMěření spotřeby energií (smartmeetering) umožní dokonalý přehled o aktuálních stavech spotřebovávané energie a díky historickým hodnotám zobrazených v grafech je možné se na tyto hodnoty zpětně podívat. Podrobné měření také umožní přesné řízení a hlídání spotřeby.

Systémy automatizace již dávné nepatří mezi přepychové zboží, ale stále více nachází uplatnění v domech jako strážce nad úsporami a domem jako takovým. Více informací najdete na našem webu www.axomer.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.